färdigställd!
Bilder kommer snart
3-hjulig eltruck
EFG 218k
- 4.640 mm
- 1.700 Kg
| 6 månader Garanti på trucken | |
| 6 månaders batterigaranti ingår |
198 033 kr
Ber.
Leveranstid: 3
dagar
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 48 V / 625 Ah |
| Laddare | Ja, 48 V / 90 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2021 |
| Lyfthöjd | 4640 mm |
| Lastkapacitet | 1700 kg |
| Drifttimmar | 1347 h |
| Total höjd | 2112 mm |
| Gaffellängd | 1200 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN643364 |
Extrafunktioner
-
Gaffelspridning och sidoföring -
Tillsatshydraulik (ZH2) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Servostyrning -
Solopilot -
Tygstol -
Backspegel -
Armstöd -
högre ryggstöd
