färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
3-hjulig eltruck
EFG 220
- 3.100 mm
- 2.000 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 24 månaders batterigaranti ingår |
268 031 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 51 V / 520 Ah |
| Laddare | Ja, 48 V / A |
| Batteriets tillverkningsår | 2018 |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Lyfthöjd | 3100 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 6756 h |
| Total höjd | 2070 mm |
| Gaffellängd | 1600 mm |
| Mast typ | Duplexfrilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN586178 |
Extrafunktioner
-
Lastskydd -
Integr sidoförskjutning -
Tillsatshydraulik (ZH1) -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Varningssignal vid backning -
Servostyrning -
Solopilot -
2 Arbetsbelysning bak -
2 Arbetsbelysning fram -
Blixtlampa -
Ledlampor -
Floorspot -
Standard hjul -
Bodyguard -
Takruta -
Skinnstol -
Backspegel -
Armstöd
