färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för bredvidgående förare
EJD 220
- 2.560 mm
- 2.000 Kg
| 6 månader Garanti på trucken |
69 894 kr
Ber.
Leveranstid: 4
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 110 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 100 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2019 |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 2560 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 574 h |
| Total höjd | 1810 mm |
| Gaffellängd | 1190 mm |
| Tyngdpunktsavstånd | 600 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 90601769 |
Extrafunktioner
-
Pinkod -
Batteriindikator med timräknare -
Bilateral Button Operation -
Enkelt lasthjul