färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för bredvidgående förare
EJD 222i
- 2.560 mm
- 2.200 Kg
| 6 månader Garanti på trucken |
79 208 kr
Ber.
Leveranstid: 7
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 130 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 25 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2021 |
| Tillverkningsår | 2021 |
| Lyfthöjd | 2560 mm |
| Lastkapacitet | 2200 kg |
| Drifttimmar | 771 h |
| Total höjd | 1756 mm |
| Gaffellängd | 1190 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 98320767 |
Extrafunktioner
-
Batteriindikator -
Integrerad laddare -
Bilateral Button Operation -
Tandem lasthjul