färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Höglyftande plocktruck
EKS 110
- 3.600 mm
- 1.000 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 12 månaders batterigaranti ingår |
157 025 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 24 V / 620 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 100 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Lyfthöjd | 3600 mm |
| Lastkapacitet | 1000 kg |
| Drifttimmar | 2826 h |
| Total höjd | 2280 mm |
| Gaffellängd | 1200 mm |
| Mast typ | Duplexfrilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 91636604 |
Extrafunktioner
-
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Höjbar plattfom -
Krockskydd -
Servostyrning -
Knappfunktion -
Bilateral Button Operation -
Floorspot -
Standard hjul -
Framruta
