färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för medåkande förare
ERC 212z
- 2.900 mm
- 1.200 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 12 månaders batterigaranti ingår |
107 529 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 24 V / 375 Ah |
| Laddare | Ja, V / A |
| Batteriets tillverkningsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 2900 mm |
| Lastkapacitet | 1200 kg |
| Drifttimmar | 4875 h |
| Total höjd | 1900 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Tyngdpunktsavstånd | 600 mm |
| Mast typ | Duplexfrilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 90602636 |
Extrafunktioner
-
Lastskydd -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem, Initiallyft -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Fällbar plattform -
Servostyrning -
Bilateral Button Operation -
Enkelt lasthjul -
Standard hjul
