färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledtruck (låglyftare) för medåkande förare
ERE 120
- 122 mm
- 2.000 Kg
| 6 månader Garanti på trucken |
64 840 kr
Ber.
Leveranstid: 7
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 260 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 25 A |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Lyfthöjd | 122 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 4868 h |
| Total höjd | 1330 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 98365739 |
Extrafunktioner
-
Batteriindikator med timräknare -
Fast förarplattform -
Integrerad laddare -
Servostyrning -
Bilateral Button Operation -
Tandem lasthjul -
Standard hjul