färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledtruck (låglyftare) för medåkande förare
ESE 120
- 210 mm
- 2.000 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 24 månaders batterigaranti ingår |
93 789 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 260 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / A |
| Batteriets tillverkningsår | 2019 |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Lyfthöjd | 210 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 2970 h |
| Total höjd | 1350 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 91640622 |
Extrafunktioner
-
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Servostyrning -
Tandem lasthjul -
Standard hjul -
Skinnstol
