färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Låglyftande plocktruck
ECE 225
- 210 mm
- 2.500 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 24 månaders batterigaranti ingår |
137 399 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 260 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / A |
| Tillverkningsår | 2021 |
| Lyfthöjd | 210 mm |
| Lastkapacitet | 2500 kg |
| Drifttimmar | 2240 h |
| Total höjd | 1400 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 90632678 |
Extrafunktioner
-
Batteribyte i sidan -
Pinkod -
Batteriindikator med timräknare -
Krockskydd -
Servostyrning -
Jetpilot -
Knappfunktion -
2 Arbetsbelysning fram -
Floorspot -
Tandem lasthjul -
Standard hjul
