färdigställd!
Bilder kommer snart
3-hjulig eltruck
EFG 216
- 5.250 mm
- 1.510 Kg
| 3 månader Garanti på trucken |
94 818 kr
Ber.
Leveranstid: 3
dagar
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 48 V / 750 Ah |
| Laddare | Ja, 48 V / 130 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2020 |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 5250 mm |
| Lastkapacitet | 1510 kg |
| Drifttimmar | 7080 h |
| Total höjd | 2300 mm |
| Gaffellängd | 1200 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN621114 |
Extrafunktioner
-
Tillsatshydraulik (ZH2) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteriindikator med timräknare -
Solopilot -
2 Arbetsbelysning bak -
2 Arbetsbelysning fram -
Floorspot -
Takruta -
Stolsvärme -
Skinnstol -
Backspegel -
Armstöd -
högre ryggstöd
