färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
3-hjulig eltruck
EFG 220
- 4.250 mm
- 2.000 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 12 månaders batterigaranti ingår |
262 160 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 48 V / 750 Ah |
| Laddare | Ja, 48 V / 100 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2018 |
| Lyfthöjd | 4250 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 2702 h |
| Total höjd | 1982 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Tyngdpunktsavstånd | 500 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN570453 |
Extrafunktioner
-
Sidoförskjutningsaggregat påhäng -
Tillsatshydraulik (ZH2) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Servostyrning -
Multipilot -
2 Arbetsbelysning fram -
Belysning enl STVZO (ty trafikförord) -
Floorspot -
Standard hjul -
Värme -
Hytt Komfort 3: Framruta, takruta, bakruta och 2 ståldörrar -
Skinnstol -
Backspegel
