färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
3-hjulig eltruck
EFG 220
- 6.500 mm
- 2.000 Kg
| 12 månader Garanti på trucken |
287 686 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 48 V / 750 Ah |
| Laddare | Ja, 48 V / A |
| Batteriets tillverkningsår | 2020 |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 6500 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 2915 h |
| Total höjd | 2772 mm |
| Gaffellängd | 1200 mm |
| Tyngdpunktsavstånd | 500 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN624261 |
Extrafunktioner
-
Integr sidoförskjutning -
Tillsatshydraulik (ZH2) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Servostyrning -
Solopilot -
2 Arbetsbelysning bak -
2 Arbetsbelysning fram -
Floorspot -
Standard hjul -
Takruta -
Skinnstol -
Backspegel -
Armstöd -
högre ryggstöd
