färdigställd!
Bilder kommer snart
3-hjulig eltruck
EFG 220
- 3.300 mm
- 2.000 Kg
| 6 månader Garanti på trucken | |
| 24 månaders batterigaranti ingår |
291 284 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 51 V / 390 Ah |
| Laddare | Ja, 48 V / 150 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2021 |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Lyfthöjd | 3300 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 1275 h |
| Total höjd | 2217 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN659097 |
Extrafunktioner
-
Sidoförskjutningsaggregat påhäng -
Tillsatshydraulik (ZH1) -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Servostyrning -
Solopilot -
Floorspot -
Standard hjul -
Skinnstol -
Backspegel -
Armstöd
