färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
4-hjulig eltruck
EFG 320
- 4.700 mm
- 1.880 Kg
| 3 månader Garanti på trucken |
200 899 kr
Ber.
Leveranstid: 3
dagar
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 48 V / 750 Ah |
| Laddare | Ja, 48 V / 110 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2017 |
| Tillverkningsår | 2017 |
| Lyfthöjd | 4700 mm |
| Lastkapacitet | 1880 kg |
| Drifttimmar | 6095 h |
| Total höjd | 2132 mm |
| Gaffellängd | 2000 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN543136 |
Extrafunktioner
-
Gaffelspridning och sidoföring -
Tillsatshydraulik (ZH2) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteriindikator med timräknare -
Servostyrning -
Solopilot -
2 Arbetsbelysning fram -
Backljus -
Belysning enl STVZO (ty trafikförord) -
Ledlampor -
Floorspot -
Vita däck (miljödäck) -
Värme -
Hytt Komfort 2: Framruta, takruta, bakruta, sidodelar av plast -
Skinnstol -
Backspegel -
Armstöd