färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
4-hjulig eltruck
EFG 320
- 7.000 mm
- 2.000 Kg
| 12 månader Garanti på trucken |
333 640 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 48 V / 750 Ah |
| Laddare | Ja, 48 V / A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Lyfthöjd | 7000 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 728 h |
| Total höjd | 2942 mm |
| Gaffellängd | 1200 mm |
| Tyngdpunktsavstånd | 500 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN671650 |
Extrafunktioner
-
Integr sidoförskjutning -
Tillsatshydraulik (ZH1) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Servostyrning -
Solopilot -
2 Arbetsbelysning bak -
2 Arbetsbelysning fram -
Blixtlampa -
Floorspot -
Standard hjul -
Värme -
Hytt Komfort 3: Framruta, takruta, bakruta och 2 ståldörrar -
Skinnstol -
Backspegel -
Armstöd
