färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
4-hjulig eltruck
EFG 425k
- 5.000 mm
- 2.500 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 12 månaders batterigaranti ingår |
301 271 kr
Ber.
Leveranstid: 3
dagar
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 80 V / 620 Ah |
| Batteriets tillverkningsår | 2025 |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 5000 mm |
| Lastkapacitet | 2500 kg |
| Drifttimmar | 5683 h |
| Total höjd | 2290 mm |
| Gaffellängd | 1800 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN614655 |
Extrafunktioner
-
Gaffelspridning och sidoföring -
Tillsatshydraulik (ZH2) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Varningssignal vid backning -
Solopilot -
Belysning SET A (2 strålkastare, 2 broms- och bakljus) -
Blixtlampa -
Ledlampor -
Floorspot -
Hytt Komfort 3: Framruta, takruta, bakruta och 2 ståldörrar -
Stolsvärme -
Skinnstol -
Backspegel -
Armstöd -
högre ryggstöd
