färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
4-hjulig eltruck
EFG 425k
- 3.300 mm
- 2.500 Kg
| 3 månader Garanti på trucken | |
| 3 månaders batterigaranti ingår |
309 161 kr
Ber.
Leveranstid: 3
dagar
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 80 V / 620 Ah |
| Laddare | Ja, 80 V / 100 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2022 |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Lyfthöjd | 3300 mm |
| Lastkapacitet | 2500 kg |
| Drifttimmar | 344 h |
| Total höjd | 2325 mm |
| Gaffellängd | 1200 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN675964 |
Extrafunktioner
-
Gaffelspridning och sidoföring -
Tillsatshydraulik (ZH2) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteriindikator med timräknare -
Solopilot -
Belysning SET A (4 strålkastare, 2 broms- och bakljus, Blinkers) -
Belysning enl STVZO (ty trafikförord) -
Ledlampor -
Hytt Komfort 3: Framruta, takruta, bakruta och 2 ståldörrar -
Tygstol -
Backspegel -
Armstöd -
högre ryggstöd