färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
4-hjulig eltruck
EFG 425k
- 5.500 mm
- 2.500 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 12 månaders batterigaranti ingår |
405 949 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 80 V / 620 Ah |
| Laddare | Ja, 80 V / 100 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Lyfthöjd | 5500 mm |
| Lastkapacitet | 2500 kg |
| Drifttimmar | 1520 h |
| Total höjd | 2490 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN678453 |
Extrafunktioner
-
Integr sidoförskjutning -
Tillsatshydraulik (ZH1) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Varningssignal vid backning -
Solopilot -
2 Arbetsbelysning fram -
Blixtlampa -
Standard hjul -
Hytt Komfort 3: Framruta, takruta, bakruta och 2 ståldörrar -
Skinnstol -
Backspegel -
Armstöd
