färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
4-hjulig eltruck
EFG 430k
- 3.300 mm
- 3.000 Kg
| 12 månader Garanti på trucken |
298 388 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 80 V / 620 Ah |
| Laddare | Ja, 80 V / 90 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2019 |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Lyfthöjd | 3300 mm |
| Lastkapacitet | 3000 kg |
| Drifttimmar | 900 h |
| Total höjd | 2322 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN593864 |
Extrafunktioner
-
Integr sidoförskjutning -
Tillsatshydraulik (ZH1) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Solopilot -
2 Arbetsbelysning fram -
Blixtlampa -
Ledlampor -
Standard hjul -
Skinnstol -
Backspegel
