färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
4-hjulig eltruck
EFG 430k
- 3.100 mm
- 3.000 Kg
| 12 månader Garanti på trucken |
310 978 kr
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 80 V / 620 Ah |
| Laddare | Ja, 80 V / 90 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2025 |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Lyfthöjd | 3100 mm |
| Lastkapacitet | 3000 kg |
| Drifttimmar | 4186 h |
| Total höjd | 2200 mm |
| Gaffellängd | 2000 mm |
| Mast typ | ZT |
| Serienummer | _FN608824 |
