färdigställd!
Bilder kommer snart
4-hjulig eltruck
EFG 430k
- 4.700 mm
- 2.700 Kg
| 6 månader Garanti på trucken |
313 551 kr
Ber.
Leveranstid: 8
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 80 V / 620 Ah |
| Laddare | Ja, 80 V / 100 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 4700 mm |
| Lastkapacitet | 2700 kg |
| Drifttimmar | 1253 h |
| Total höjd | 2187 mm |
| Gaffellängd | 1200 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN626469 |
Extrafunktioner
-
Gaffelspridning och sidoföring -
Tillsatshydraulik (ZH2) -
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Varningssignal vid backning -
Solopilot -
2 Arbetsbelysning fram -
Floorspot -
Standard hjul -
Värme -
Hytt Komfort 3: Framruta, takruta, bakruta och 2 ståldörrar -
Tygstol -
Backspegel -
Armstöd -
högre ryggstöd