färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
4-hjulig eltruck
EFG 435
- 3.700 mm
- 3.370 Kg
| 3 månader Garanti på trucken | |
| 24 månaders batterigaranti ingår |
589 257 kr
Ber.
Leveranstid: 3
dagar
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 80 V / 740 Ah |
| Laddare | Ja, 80 V / 170 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2025 |
| Tillverkningsår | 2025 |
| Lyfthöjd | 3700 mm |
| Lastkapacitet | 3370 kg |
| Drifttimmar | 88 h |
| Total höjd | 2552 mm |
| Gaffellängd | 1200 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | FN733046 |
Extrafunktioner
-
Lastskydd -
Gaffelspridning och sidoföring -
Tillsatshydraulik (ZH2) -
Batteriindikator med timräknare -
Kylhusutförande -
Servostyrning -
Solopilot -
Drive & Lift Plus -
2 Arbetsbelysning bak -
2 Arbetsbelysning fram -
Backljus -
Belysning enl STVZO (ty trafikförord) -
Ledlampor -
Förhöjd förarplats -
Värme -
Luftkonditionering (AC) -
Hytt Komfort 3: Framruta, takruta, bakruta och 2 ståldörrar -
Stolsvärme -
Tygstol -
Backspegel -
Armstöd -
högre ryggstöd