färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för bredvidgående förare
EJC 112
- 3.200 mm
- 1.200 Kg
| 3 månader Garanti på trucken |
37 165 kr
Ber.
Leveranstid: 3
dagar
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 24 V / 200 Ah |
| Batteriets tillverkningsår | 2019 |
| Tillverkningsår | 2014 |
| Lyfthöjd | 3200 mm |
| Lastkapacitet | 1200 kg |
| Drifttimmar | 1081 h |
| Total höjd | 2050 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Mast typ | Duplexfrilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 90453928 |
Extrafunktioner
-
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteriindikator med timräknare -
Integrerad laddare -
Bilateral Button Operation -
Enkelt lasthjul
