färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för bredvidgående förare
EJC 112z
- 2.700 mm
- 1.200 Kg
| 6 månader Garanti på trucken | |
| 24 månaders batterigaranti ingår |
74 429 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 110 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / A |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 2700 mm |
| Lastkapacitet | 1200 kg |
| Drifttimmar | 763 h |
| Total höjd | 1850 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 90623731 |
Extrafunktioner
-
Lastskydd -
Batteriindikator med timräknare -
Integrerad laddare -
Bilateral Button Operation -
Enkelt lasthjul -
Standard hjul
