färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för bredvidgående förare
EJC 216
- 2.800 mm
- 1.600 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 24 månaders batterigaranti ingår |
119 334 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 0 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / A |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Lyfthöjd | 2800 mm |
| Lastkapacitet | 1600 kg |
| Drifttimmar | 3604 h |
| Total höjd | 1900 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 90586044 |
Extrafunktioner
-
Batteriindikator -
Batteriindikator med timräknare -
Bilateral Button Operation -
Enkelt lasthjul -
Standard hjul
