färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för bredvidgående förare
EJC 216z
- 3.100 mm
- 1.600 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 12 månaders batterigaranti ingår |
110 383 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 24 V / 250 Ah |
| Batteriets tillverkningsår | 2019 |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2019 |
| Lyfthöjd | 3100 mm |
| Lastkapacitet | 1600 kg |
| Drifttimmar | 803 h |
| Total höjd | 2050 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Mast typ | Duplexfrilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 90588931 |
Extrafunktioner
-
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem, Initiallyft -
Batteribyte i sidan -
Pinkod -
Batteriindikator med timräknare -
Integrerad laddare -
Bilateral Button Operation -
Tandem lasthjul -
Standard hjul
