färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för bredvidgående förare
EJD 222
- 2.010 mm
- 2.200 Kg
| 6 månader Garanti på trucken |
82 393 kr
Ber.
Leveranstid: 6
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 260 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 150 A |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Lyfthöjd | 2010 mm |
| Lastkapacitet | 2200 kg |
| Drifttimmar | 78 h |
| Total höjd | 1481 mm |
| Gaffellängd | 1190 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 98354449 |
Extrafunktioner
-
Lastskydd -
Batteriindikator med timräknare -
Bilateral Button Operation -
Enkelt lasthjul