färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledtruck (låglyftare) för bredvidgående förare
EJE 222r
- 210 mm
- 2.200 Kg
| 12 månader Garanti på trucken | |
| 12 månaders batterigaranti ingår |
74 776 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 24 V / 250 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 50 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 210 mm |
| Lastkapacitet | 2200 kg |
| Drifttimmar | 4793 h |
| Total höjd | 1350 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 91651078 |
Extrafunktioner
-
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Syracirkulation -
Batteriindikator med timräknare -
Ramplyft -
Bilateral Button Operation -
Tandem lasthjul -
Standard hjul
