färdigställd!
Bilder kommer snart
Höglyftande plocktruck
EKS 110
- 2.800 mm
- 1.000 Kg
| 3 månader Garanti på trucken |
37 000 kr
Ber.
Leveranstid: 3
dagar
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 24 V / 620 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 100 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2020 |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 2800 mm |
| Lastkapacitet | 1000 kg |
| Drifttimmar | 4462 h |
| Gaffellängd | 1200 mm |
| Mast typ | Duplexfrilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 91651271 |
Extrafunktioner
-
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteriindikator med timräknare -
Höjbar plattfom -
Krockskydd -
Bilateral Button Operation -
Floorspot
