färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Höglyftande plocktruck
EKS 110
- 1.600 mm
- 1.000 Kg
| 6 månader Garanti på trucken |
120 378 kr
Ber.
Leveranstid: 7
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 390 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 200 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2021 |
| Tillverkningsår | 2021 |
| Lyfthöjd | 1600 mm |
| Lastkapacitet | 1000 kg |
| Drifttimmar | 1679 h |
| Total höjd | 2400 mm |
| Gaffellängd | 1000 mm |
| Mast typ | Enkel |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 91663647 |
Extrafunktioner
-
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Höjbar plattfom -
Servostyrning -
Floorspot -
Standard hjul