färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Höglyftande plocktruck
EKS 110
- 1.780 mm
- 1.000 Kg
| 6 månader Garanti på trucken |
126 439 kr
Ber.
Leveranstid: 4
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 25 V / 390 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 200 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2022 |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Lyfthöjd | 1780 mm |
| Lastkapacitet | 1000 kg |
| Drifttimmar | 1703 h |
| Total höjd | 2260 mm |
| Gaffellängd | 1000 mm |
| Mast typ | Enkel |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 91671202 |
Extrafunktioner
-
Batteribyte i sidan -
Pinkod -
Batteriindikator med timräknare -
Höjbar plattfom -
Krockskydd -
Servostyrning -
Knappfunktion -
Roterande varningsljus -
Floorspot -
Enkelt lasthjul -
Standard hjul -
Bodyguard