färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för medåkande förare
ERC 214z
- 2.500 mm
- 1.400 Kg
| 12 månader Garanti på trucken |
134 140 kr
Ber.
Leveranstid: 3
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 24 V / 250 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 25 A |
| Batteriets renoveringsår | 2026 |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Lyfthöjd | 2500 mm |
| Lastkapacitet | 1400 kg |
| Drifttimmar | 676 h |
| Total höjd | 1750 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Tyngdpunktsavstånd | 600 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 90652582 |
Extrafunktioner
-
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem, Initiallyft -
Batteribyte i sidan -
Batteriindikator med timräknare -
Fällbar plattform -
Integrerad laddare -
Servostyrning -
Bilateral Button Operation -
Tandem lasthjul -
Standard hjul
