färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledstaplare för medåkande förare
ERD 220
- 1.660 mm
- 2.000 Kg
| 6 månader Garanti på trucken |
65 335 kr
Ber.
Leveranstid: 8
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 24 V / 375 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / 60 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2020 |
| Tillverkningsår | 2020 |
| Lyfthöjd | 1660 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 2026 h |
| Total höjd | 1306 mm |
| Gaffellängd | 1190 mm |
| Tyngdpunktsavstånd | 600 mm |
| Mast typ | Duplexteleskop |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 98270704 |
Extrafunktioner
-
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem, Initiallyft -
Pinkod -
Batteriindikator med timräknare -
Fast förarplattform -
Servostyrning -
Bilateral Button Operation -
Ledlampor -
Tandem lasthjul