färdigställd!
Bilder kommer snart
Ledtruck (låglyftare) för medåkande förare
ERE 120
- 210 mm
- 2.000 Kg
| 3 månader Garanti på trucken |
24 020 kr
Ber.
Leveranstid: 3
dagar
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 24 V / 250 Ah |
| Laddare | Ja, 24 V / A |
| Tillverkningsår | 2018 |
| Lyfthöjd | 210 mm |
| Lastkapacitet | 2000 kg |
| Drifttimmar | 1121 h |
| Total höjd | 1500 mm |
| Gaffellängd | 2400 mm |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 98204469 |
Extrafunktioner
-
Aquamatik, vattenpåfyllningssystem -
Batteribyte i sidan -
Pinkod -
Syracirkulation -
Batteriindikator med timräknare -
Fällbar plattform -
Servostyrning -
Bilateral Button Operation -
Tandem lasthjul
