färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
färdigställd!
Bilder kommer snart
Skjutstativtruck
ETV 214
- 8.300 mm
- 1.400 Kg
| 12 månader Garanti på trucken |
326 086 kr
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Bly-syra, 48 V / 775 Ah |
| Batteriets renoveringsår | 2025 |
| Tillverkningsår | 2022 |
| Lyfthöjd | 8300 mm |
| Lastkapacitet | 1400 kg |
| Drifttimmar | 1129 h |
| Total höjd | 3300 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Mast typ | DZ |
| Serienummer | _91170676 |
