färdigställd!
Bilder kommer snart
Skjutstativtruck
ETV 216i
- 8.720 mm
- 1.600 Kg
| 6 månader Garanti på trucken |
350 365 kr
Ber.
Leveranstid: 4
veckor
Alla priser exkl. moms, om inte annat anges.
Produktinformation
Följande avsnitt ger en omfattande sammanfattning av fordonets tekniska specifikationer och utrustning.
Teknisk Information
| Batteri | Litiumjon, 51 V / 390 Ah |
| Laddare | Ja, 48 V / 200 A |
| Batteriets tillverkningsår | 2022 |
| Tillverkningsår | 2023 |
| Lyfthöjd | 8720 mm |
| Lastkapacitet | 1600 kg |
| Drifttimmar | 1166 h |
| Total höjd | 3440 mm |
| Gaffellängd | 1150 mm |
| Mast typ | Triplex frilyft |
| Drive | Electric |
| Serienummer | 91173322 |
Extrafunktioner
-
Pinkod -
Batteriindikator med timräknare -
Lasthjulsskydd -
Servostyrning -
Multipilot -
2 Arbetsbelysning bak -
2 Arbetsbelysning fram -
Blixtlampa -
Floorspot -
Standard hjul -
Takruta -
Tygstol -
Backspegel -
Armstöd